Strona główna/Sprawy mieszkańców/Gospodarka odpadami/Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych

Dzielnica Leszczyny

ulice: Ks.Pojdy (obie strony od NR 1 do skrzyżowania z ul.Czereśniowa), Rybnicka, Ogrodowa, Lompy, Polna, Piekarnicza, Daszyńskiego, Świerkowa, Sosnowa, Brzozowa, Dąbrowy, Mieszka I, Przedszkolna, Pawlasa, Popiełuszki, Morcinka 9, Dworcowa

ulice: Ks.Pojdy (obie strony od ul. Czereśniowej do ul. Leszczyńskiej), Czereśniowa, B.Pluty, Słowiańska, Błękitna, Ks.Dłucika, Pierchały, Górnośląska, Marszałka Piłsudskiego, Narutowicza, Św.Antoniego, Ks. Musiała

ulice: Armii Krajowej, Powstańców, Żorska, Jasna, Rogowa, Odległa, Ks. Pojdy 113, 123, 133, Nowy Dwór

ulice: Żorska 12, 14, 16, 17, 18, 18A, 20, 20C, 22, 28


Wąskie wjazdy Leszczyny

ulice: Ks.Pojdy 51B,51C, Rybnicka 53,57,61,63, nastawnia, Lompy 4B, 12, Polna 5, Piekarnicza 9, 9B, 13,

ulice: Ks.Pojdy 144, Pierchały 7, Narutowicza 2A

ulice: Powstańców 9A, 11D, 15, 15A, 17, 21A, 27A, 27B, 27C, 29, 29A, 29B, 33, 33B, 40, 42, 63, 63A, 65, 67, 67A, 69, 71, Żorska 3, 3B, 7D


Sołectwo Przegędza

ulice: Leszczyńska, Mikołowska (prawa strona od skrzyżowania z ul. Leszczyńską do skrzyżowania z ul. Powstańców), Dworcowa,

ulice: Mikołowska (strona prawa od skrzyżowania z ul. Powstańców do ul. Kamieńska), Mikołowska (strona lewa od skrzyżowania z ul. Leszczyńską do końca), Powstańców, Damrota, Szkolna, Polna, Kamieńska, Leśna, Piaskowa, Korfantego,


Wąskie wjazdy Przegędza

ulice: Leszczyńska 12D, 40A

ulice: Mikołowska 60B, 111A, 111B, 153B, Powstańców 8A, Damrota 1,8, 8A, 12, 14, 16, Poprzeczna 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, Piaskowa 1B, 6, 7, 10, Korfantego 10 A, 50, Leśna 3,5, 7, 11.


Sołectwo Stanowice

ulice: Wyzwolenia, Kościelna, Zielona, Kuźnicza, Nowa, Powstańców, Krótka, Strażacka, Górnicza, Żorska, Ściegiennego, Leszczyńska 12A

ulice: Zwycięstwa, 1 Maja, Leśna, Czynu Społecznego, Gospodarcza, Szkolna, Leszczyńska

ulice: Ściegiennego 51, 52, 54, 56 - za autostradą


Wąskie wjazdy Stanowice

ulice: Wyzwolenia 47B, 51B, Powstańców 34B, 36A, 36B, Kuźnicza 7A, Kościelna 88C, 88D

ulice: Leszczyńska 4, 6B, 6C, 6E, 6F, 24C, 25, 25A, 25B, 25D, 25E,
Zwycięstwa 63F, 67, 73C, 88B, Szkolna/Zwycięstwa 41, 41A, 43, 45, Szkolna 54, 56,Leśna 17A, 23C, 25C, 27C, 29D, 40B, 49B, 49C, 49D, 68A, 70D, 70G,70H, 70J


Sołectwo Książenice

ulice: Ks. Pojdy, Nad Potokiem, Leśna, Łąkowa, Smołki, Leszcze, Słoneczna

ulice: Brzozy, Graniczna, Klimka, Kościelna, Spadkowa, Konwaliowa, Ogrodowa, Powstańców, Zielona, Polna, Boczna, Wolności


Wąskie wjazdy Książenice

ulice: Ks. Pojdy 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 8B, 87A, 122E, Łąkowa 29B, 36 A, Słoneczna 2, 2B, 25, Leśna 8B, 8E, Smołki 24A

ulice: Za Torem 4, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 24A, 24B , 25, 26, 26B, 26C, 26D, 30A, 31, 32B, 33, 38B, Graniczna 45D, 45E, Boczna 8, 8B, Klimka 7C, 40A, 40C, 40D, 57E, 63E, Lasoki 1, 1B, 3, 3A, 3B, 5, 6, 7, Wolności 43B, Brzozy 47D, Zielona 33, 33C, 33E


Dzielnica Czuchów

ulice:Gliwicka, Graniczna, Folwarczna, Podleśna, Cmentarna, Główna, Rybnicka, Zielona, Szyb Zachodni, Nowa, Słoneczna, Młyńska, Kopalniana

ulice: Komunalna, Mazanka, Nad Bierawką, Tęczowa, Długosza, Bieli, Przyjaźni, Swobody, Waryńskiego, Topolowa, Kochanowskiego, Przemysłowa, Staffa

ulice: 3Maja, Pocztowa, Kościelna, Spokojna.

ulice: Kościelna 30B, obok 30B


Wąskie wjazdy Czuchów

ulice: Gliwicka 32, 32A, 34, 38, 40, 40A, 42, Graniczna 2, 4, 6, 17, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 37, Podleśna 10A, 49A, 50, 51A, 54, 57,59, 60, 62 Cmentarna 1, 1A, 3, 5, 7, 19, 19A, 19B, Główna 12, 45, Szyb Zachodni 35, 35G, 37F, 37H

ulice: Staffa 44,46, Topolowa 12F, 14C, 25B, 39C, 41C


Dzielnica Czerwionka

ulice: 3Maja, Rymera, Dr.Rostka, Damrota, Księdza Hanuska, Rynek, Aleja Św.Barbary, Dzierżonia, Gwarków, JanaPawła II, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Parkowa, Reja , Wyzwolenia,

ulice: Plebiscytowa Działkowców, Furgoła, Aleja Spacerowa, Zagłoby, Chrobrego, Leśna, Norwida, Wł. Jagiełły


Wąskie wjazdy Czerwionka

ulice: Furgoła 47A, 48C, 78, 78A, 78B, 78C, 80, 80A, 80C, 82, 84, 89, 101, 103, 103A, 109, 111,113, 115A, 117A, 117B, 117D


Dzielnica Dębieńsko

ulice: Kałuży, Górnicza, Olchowa, Markwioka, Chodniki, Biernota, Odrodzenia, Furgoła,

ulice: Kosynierów, Grabowa, Jesionka, Zabrzańska, Ornontowicka, Prosta , Dr Malczyka , Cicha, Strzelczyka, Borowa.

ulice: Kołłątaja, Partyzantów, Asnyka, Środkowa, Bełkowska.

Wąskie wjazdy Dębieńsko

ulice: , Jesionka 1, 1A, 3, 5, 5A, 51, Zabrzańska 47M, 49K, obok 51H, 51H, 59, 59A, 81B, 81D, 83, 84, 85, 85A, 85B, 87,89B, Cicha 7, 7A, 8, 9, Strzelczyka 32, 34, 36A, 36F, 38, za 38, Borowa 52C.

ulice: Bełkowska 15A,obok 15A, Chodniki 6, 8, 12, 13, 13A, 14, 14A, 15, 16, 18 Odrodzenia 48, 48A, 65, 67, 67A,67D, 88/1, 88/2, 88A, 90, 96, 100, 101, 102, 103, 104,113A, 113D, 117,117A,143I, Furgoła 144A, 144C, 146C, 172A, 180B,185L, Asnyka 11, 12, 21


Sołectwo Bełk

ulice: Szymochy, K.Miarki, Ramży, Dolna, Dębowa, Graniczna, Dworcowa, Główna (strona lewa od skrzyżowania z ul. K.Miarki, strona prawa od nr 86 do granicy z Gminą Orzesze), Nalepy, Kościuszki, Ogródki, Żwirki i Wigury,

ulice: Główna (od ronda z autostradą - strona lewa do skrzyżowania z ul. K. Miarki, strona prawa do nr 84), Szczejkowicka, Kościelna, Wolności, Piasta Jasna, Poprzeczna, Szeroka

ulice: Palowicka, Pogodna, Klonowa, Popiela, Wysoka


Wąskie wjazdy Bełk

ulice: Ramży 62C, 64D, 68C, 68D, Główna 29B, 30E, 30G, 31, 31B, 32E, 36, 36B, 40,40A,40B, 42,42B,42E,42F, 63B, 63C, 68, 68A, 76B, 146C, 181B, 183A, 185, 185B, 187, 187A, 189, 189B, 189C, 191, 191B, 204C, 206C, 225, 225A, 227B, Topolowa 3, 5, 7A, 7C, 9A, 15B, Graniczna 48A, 70C, 78B, 78C,78D, Żwirki i Wigury 27C, Dolna 21, Dworcowa 13

ulice : Palowicka 45A, 96A, 155D, 155G, 157D, 159E, 159F, Wysoka 25D, Majątkowa 8


Sołectwo Palowice

ulice: Szeroka, Gajowiec, Zazdrosna, Woszczycka, Wąska, Kolonia, Pawłowska,

ulice: Kolejowa ,Dębowa, Szkolna, Wiejska, Bełkowska.


Wąskie wjazdy Palowice

ulice: Bełkowska 19A, Wiejska 4C, 10D, 10E,60A, 61A, 61C, Szeroka 11C, 11D, 49D, 49E, Zazdrosna 18B, 20A, Woszczycka 31A, Kolonia 7A, za 7A, 12B, 16D, 20C, 22A, 41,41C, Dębowa 11, 12, Kolejowa 34B, Gojowiec 8C


Sołectwo Szczejkowice

ulice: Gliwicka, Poprzeczna, Leśna, Palowicka, Bełkowska, Bełkowska boczna.

ulice: Wiejska, Hajduki, Gospodarcza, Okrężna, Gajowa, Daleka, Piaskowa, Rybnicka,


Wąskie wjazdy Szczejkowice

ulice : Gliwicka 65B, 65D, 65E, 65F, 65G, 65H, 65J, 67, 67B, 67C, 132A, 141A Bełkowska 50C, 50F, Daleka 21C, 21D


Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2019 - budynki wielolokalowe
Poniżej lista plików wformacie PDF.

Spółdzielnia Mieszkaniowa - Bełk

Spóldzielnia Mieszkaniowa Karlik - Czerwionka

Spóldzielnia Mieszkaniowa Karlik - Leszczyny

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej oraz Wspólnoty Mieszkaniowe zarządzane przez inne podmioty - Czerwionka

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej oraz Wspólnoty Mieszkaniowe zarządzane przez inne podmioty- Leszczyny

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej oraz inne podmioty- Czuchów


Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na rok 2019 działalności gospodarcze

dzielnica Leszczyny

ulice: Ks.Pojdy (obie strony od NR 1 do skrzyżowania z ul.Czereśniowa), Rybnicka, Ogrodowa, Lompy, Polna, Piekarnicza, Daszyńskiego, Świerkowa, Sosnowa, Brzozowa, Dąbrowy, Mieszka I, Przedszkolna, Pawlasa, Popiełuszki, Morcinka, Dworcowa, Ligonia 2A, 9A

ulice: Ks.Pojdy(obie strony od ul.Czereśniowej do ul.Leszczyńskiej),Czereśniowa, B.Pluty, Słowiańska, Błękitna, Ks.Dłucika, Pierchały, Górnośląska, Marszałka Piłsudskiego, Narutowicza, Św. Antoniego, Ks. Musiała,

ulice: Armii Krajowej, Powstańców, Żorska, Jasna, Rogowa, Odległa


dzielnica Czerwionka

ulice: 3Maja, Rymera, Dr.Rostka, Damrota, Plebiscytowa, Księdza Hanuska, Rynek, Aleja Św.Barbary, Działkowców, Dzierżonia, Furgoła, Gwarków, JanaPawła II, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Parkowa, Reja , Wyzwolenia, Aleja Spacerowa, Zagłoby, Chrobrego, Leśna, Norwida, Wł. Jagiełły, Wolności, Szkolna, Księdza Hanuska, Kombatantów, Kościuszki





 

do góry