• język migowy
Strona główna/Sprawy mieszkańców/Projekty społeczne/Znajomość języka obcego - sukces osobisty i zawodowy

Znajomość języka obcego - sukces osobisty i zawodowy

ETAP REALIZACJI: W REALIZACJI

O projekcie: „Znajomość języka obcego- sukces osobisty i zawodowy” jest projektem skierowanym do mieszkańców sołectw Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny, który w swoich założeniach ma za zadanie praktyczną naukę języka angielskiego. Projekt realizowany jest przez Fundację Business for Future wraz ze Stowarzyszeniem Na Recz Rozwoju Wsi Bełk.

Termin: Projekt będzie realizowany w okresie wrzesień 2013 r. - luty 2014 r.
Rekrutacja odbywa się od 9.09.2013 r. i trwa do dnia 23.09.2013 r.
Zajęcia będą odbywać się w okresie od października 2013 r. - lutego 2014 r.

Działania: Projekt umożliwia skorzystanie z nauki języka angielskiego, akcentując jej praktyczną stronę. Oznacza to, że w szczególności staramy się przełamać bariery językowe oraz umożliwić zainteresowanym zdobycie umiejętności swobodnej konwersacji.

Dla naszych uczestników projektu przewidzieliśmy:

  • Szkolenia języka angielskiego - łącznie 60h/grupę;
  • Materiały oraz książki do nauki;
  • Dostęp do internetowej profesjonalnej platformy nauki języka angielskiego online.
  • Otrzymanie certyfikatu Toeic Bridge.

Uczestnicy: Projekt skierowany jest do 20 osób, mieszkańców sołectw Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny (Bełk, Książenice, Palowice, Przegędza, Stanowice, Szczejkowice). Szkolenie w szczególności przeznaczone jest dla osób nie potrafiących posługiwać się językiem angielskim (wcale lub w stopniu uniemożliwiającym swobodną konwersację) w wieku aktywności zawodowej (16-64 lat). Zajęcia będą odbywać się w grupach ok. 10 osobowych. Szczegóły dotyczące kryteriów przyjęcia dostępne są w regulaminie oraz u Lidera projektu.

Po zapoznaniu się z "regulaminem" prosimy wypełnić i wydrukować "formularz zgłoszeniowy". Formularz należy podpisać odręcznie, a następnie złożyć w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny (Wydział Rozwoju Gminy i Miasta, 44-230 Czerwionka-Leszczyny, ul. Rostka 7, II p.) lub zeskanowany przesłać na adres mailowy: sebastian.garbacz@b4f.org.pl).

Dokumenty do procesu rekrutacji (dla osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie):

Projekt współfinansowany jest z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Powiązane pliki.Liczba plików: 2
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Znajomość języka obcego - sukces osobisty i zawodowy - formularz zgloszeniowy.pdf 519.57KB Plik: Znajomość języka obcego - sukces osobisty i zawodowy - formularz zgloszeniowy.pdf
pdf Znajomość języka obcego - sukces osobisty i zawodowy - regulamin uczestnictwa.pdf 303.27KB Plik: Znajomość języka obcego - sukces osobisty i zawodowy - regulamin uczestnictwa.pdf
do góry