Strona główna/Urząd/Ogłoszenia Burmistrza/Szkolenie z obsługi generatora ofert

Szkolenie z obsługi generatora ofert

Ogłoszenia Burmistrza 13 Stycznia 2015

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych w dn. 19 stycznia 2015r. o godz. 16.00 do Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach (ul. 3-go Maja 42, 44-230 Czerwionka-Leszczyny) na szkolenie z obsługi generatora ofert w ramach projektu „Wspólnie znaczy lepiej - system pracy organizacji pozarządowych i administracji w Czerwionce-Leszczynach”.

Zgodnie z ustaleniami wypracowanymi w ramach realizacji projektu – składanie ofert w konkursach na realizację zadań publicznych w formie wspierania z budżetu Gminy i Miasta realizowanych w obszarach ujętych w Rocznym Programie Współpracy Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2015 rok odbywać się będzie poprzez generator.

Wobec powyższego w szczególności na szkolenie zapraszamy przedstawicieli organizacji, które zamierzają ubiegać się o dotacje w roku 2015.

Ze względu na ograniczoną ilości miejsc na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń!

Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu do dnia 16 stycznia br. do godz. 12.00 – telefonicznie [nr tel. (32) 43 12 251] lub mailowo na adres:

 CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

                                           

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 


do góry