• język migowy
Strona główna/Urząd/Aktualności/Karta Seniora już do odbioru w siedzibie UTW

Karta Seniora już do odbioru w siedzibie UTW

Aktualności 4 Marca 2017

Przypominamy, że od 13 lutego w siedzibie Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy ul. Wolności 2 odbierać można Karty Seniora. Zachęcamy wszystkie osoby po sześćdziesiątym roku życia do skorzystania z przygotowanej przez Gminę, we współpracy z przedsiębiorcami, oferty.

 

„Karta ma aktywizować seniorów, zachęcać do czynnego spędzania czasu wolnego. Zwiększać dostęp do rożnych form rozrywki – sportu, rekreacji, inicjatyw kulturalnych. Co bardzo ważne, celem przedsięwzięcia jest także integracja środowiska seniorów” - mówi Aleksandra Chudzik, Pełnomocnik ds. społecznych.

W ramach Karty, seniorzy mogą liczyć także na otrzymanie rabatów w różnego rodzaju punktach handlowo-usługowych.

 

Współpracę zadeklarowały już następujące firmy i instytucje:

 1. studio fryzjerskie „Anna”

 2. Lesz Sp. z o o Zakłady Przetwórstwa Mięsnego

 3. restauracja „Arkadia”

 4. restauracja „Kibic”

 5. Intermarche Czerwionka – Leszczyny

 6. sklep odzieżowy Mija

 7. Oceanic Studio Urody

 8. Piekarnia – Cukiernia Tomasz Barański

 9. Barbara Beauty – Gabinet Kosmetyki Estetycznej, Rybnik

 10. CKE

 11. MOSiR

 12. NZOZ Medipoz

 13. FUH Wulkanex

   

Zachęcamy kolejnych przedsiębiorców do wspierania seniorów – mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, poprzez umożliwienie im skorzystania ze zniżek, bądź rabatów otrzymywanych w trakcie dokonywania zakupów w placówkach handlowych bądź korzystania z usług proponowanych przez firmy. Więcej informacji dla partnerów projektu: http://czerwionka-leszczyny.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=3574&cntnt01returnid=15

 

Wszystkich zainteresowanych Kartą Seniora zapraszamy po jej odbiór do biura Uniwersytetu Trzeciego Wieku  od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 12.00. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

top_baner
do góry