• język migowy
Strona główna/Sprawy mieszkańców/Ankieta dla mieszkańców

Ankieta dla mieszkańców

.Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że od 1 października br. administracja rządowa i samorządowa jest zobowiązana do zmniejszenia zużycia prądu o 10 proc.

Systematycznie prowadzona termomodernizacja obiektów użyteczność publicznej oraz racjonalna gospodarka zużycia energii w gminnych obiektach przyniosły znaczne oszczędności na terenie Gminy i Miasta. Jednak wobec planowanego, dużego wzrostu cen energii oraz konieczności dalszych redukcji zużycia prądu, zgodnie z informacją premiera, musimy szukać kolejnych obszarów oszczędności. Chcemy zapytać o zdanie naszych Mieszkańców i wspólnie z nimi wypracować najlepsze rozwiązania na ten niezwykle trudny dla nas wszystkich czas

- mówi Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opublikowaną poniżej ankietą. Zagadnienia, które proponujemy Państwu zostały opracowane przy uwzględnieniu ewentualnych, generowanych kosztów. Mamy świadomość, że mogą one wiązać się z obniżeniem komfortu życia w pewnych obszarach, np. sportu, jednak prosimy o uwzględnienie trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy.

Wypełniając ankietę, pomogą nam Państwo wypracować odpowiednie działania dotyczące naszej wspólnej codzienności w Gminie i Mieście Czerwionka-Leszczyny.

* pola wymagane
do góry