Strona główna/Urząd/Ogłoszenia Burmistrza/Informacja o przyznaniu dotacji w trybie art. 19a dla Stowarzyszenia Razem dla Książenic na realizację zadania publicznego pn.: „Powstańcze wspomnienia w rodzinnych kadrach"

Informacja o przyznaniu dotacji w trybie art. 19a dla Stowarzyszenia Razem dla Książenic na realizację zadania publicznego pn.: „Powstańcze wspomnienia w rodzinnych kadrach"

Ogłoszenia Burmistrza 9 Lipca 2019

INFORMACJA

 

            Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny informuje o przyznaniu dotacji w kwocie 9 300,00 zł, na dofinansowanie realizacji przez Stowarzyszenie Razem dla Książenic, zadania publicznego pn.: „Powstańcze wspomnienia w rodzinnych kadrach”.

            Dotację przyznano w trybie pozakonkursowym na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2019, poz. 688 z późn. zm.) - Małe Granty.

 

Powiązane pliki.Liczba plików: 1
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Informacja o przyznaniu dotacji w trybie art. 19a dla Stowarzyszenia Razem dla Książenic na realizację zadania publicznego pn.: „Powstańcze wspomnienia w rodzinnych kadrach" 169.96KB Plik: Informacja o przyznaniu dotacji w trybie art. 19a dla Stowarzyszenia Razem dla Książenic na realizację zadania publicznego pn.: „Powstańcze wspomnienia w rodzinnych kadrach"

do góry