Strona główna/Urząd/Aktualności/Zmiana wzoru wniosku w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Zmiana wzoru wniosku w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Aktualności 8 Stycznia 2019

Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny informuje, iż od 1 stycznia 2019 r. uległ zmianie wzór wniosku w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.


Od 1 stycznia 2019 roku obowiązuje nowy wzór wniosku w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, składanego przez producentów rolnych w terminach 1 - 28 luty 2019 r. oraz 1 - 31 sierpnia 2019 r.

Wzór wniosku okeśla rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 20 grudnia 2018 r. w sprawie wzoru wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (Dz.U. z 2018r., poz. 2466).

Szczegółowe informacje w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi - www.minrol.gov.pl, w zakładce - inne informacje publiczne - zwrot podatku akcyzowego.

Plik do pobrania:

1. Wzór wniosku

do góry