• język migowy
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wolontariusz Roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

Wolontariusz Roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

Aktualności 18 Listopada 2022

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku, Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego i Stowarzyszenie OLIGOS ogłaszają konkurs na Wolontariusza Roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Wolontariusz Roku 2022 Subregionu Zachodniego

Konkurs jest skierowany do wolontariuszy oraz organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami i stanowi  okazję, by w sposób szczególny docenić, wyróżnić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność.

Celem konkursu jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs ma także na celu promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współpracy organizacji i instytucji z wolontariuszami.

Do konkursu zgłaszani mogą być kandydaci w następujących kategoriach:

  • wolontariat indywidualny;
  • grupy wolontariackie (w tym szkolne koła wolontariuszy);
  • inicjatywa na rzecz Ukrainy i uchodźców.

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 29 listopada 2022 r. (wtorek) do godziny 15:00.

Osoba, która zwycięży w konkursie zostanie uhonorowana tytułem „Wolontariusz roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”. Formularze zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami/filmikiem należy przesłać na adres e-mail oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (Rudzka 13C, Rybnik).

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: https://cris.org.pl/2022/11/08/wolontariusz-roku-2022-zglos-swojego-faworyta/

do góry