Strona główna/Urząd/Aktualności/Szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci”

Szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci”

Aktualności 17 Maja 2019

Szanowni Mieszkańcy,

W ramach projektu „Cyfrowa Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny” startuje pierwsza grupa szkoleniowa w module  pn. „Moje finanse  i transakcje w sieci”. Pierwsze zajęcia odbędą się 18 maja 2019 r.

Blok zajęć w tym module przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się załatwiać skutecznie sprawy prywatne, biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik będzie potrafił, wykorzystując sieć, zarządzać kontem bankowym, dokonywać płatności, realizować zakupy, rezerwować podróż, płacić podatki oraz nauczy się jak korzystać z podstawowych usług e-administracji m.in. wnioskując o zaświadczenia, świadczenia czy też występując o dowód osobisty - wszystko w sposób elektroniczny, szybko i bezpiecznie. Ponadto uczestnicy nauczą się jak korzystać m.in. z podstawowych usług e-administracji z wykorzystaniem konta w ePUAP i profilu zaufanego.

„Wciąż można zgłaszać chęć udziału w szkoleniach. Na formularze zgłoszeniowe czekamy do końca maja”- mówi koordynator projektu Krystyna Jasiczek - Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych.

Inne moduły szkoleniowe, w których bezpłatnie mogą wziąć udział mieszkańcy to:

-"Rodzic w Internecie",

-"Mój biznes w sieci",

-"Działam w sieciach społecznościowych",

-"Tworzę własną stronę internetową (blog)",

-"Rolnik w sieci",

-"Kultura w sieci".

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału? Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostępny do pobrania na stronie internetowej https://www.czerwionka-leszczyny.pl/sprawy-mieszkancow/cyfrowa-gmina-i-miasto-czerwionka-leszczyny
  2. Złóż wypełniony formularz w Kancelarii Urzędu Gminy i Miasta lub wyślij na adres: Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Parkowa 9 44-230 Czerwionka-Leszczyny.
  3. Czekaj na kontakt pracownika urzędu.

Więcej informacji na stronie internetowej https://www.czerwionka-leszczyny.pl/sprawy-mieszkancow/cyfrowa-gmina-i-miasto-czerwionka-leszczyny oraz pod numerem telefonu: (32) 4312251 oraz (32) 4295987.

 

 

Powiązane pliki.Liczba plików: 1
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
jpg plakat.jpg 905.89KB Plik: plakat.jpg

do góry