Strona główna/Urząd/Aktualności/Gospodynie z wizytą w przedszkolu

Gospodynie z wizytą w przedszkolu

Aktualności 13 Kwietnia 2012
Tuż przed świętami w Przedszkolu nr 3 w dzielnicy Leszczyny pojawiła się grupa nietypowych gości.
Zajączek, myszka, pani Wiosna, dobra wróżka, kurka, bocian … wszystko za sprawą inwencji pań z KGW w Czuchowie.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszej gminy napisały, przygotowały i wystawiły przedstawienie dotyczące budzącej się wiosną do życia przyrody oraz tradycji wielkanocnych.

"Autorką treści przedstawienia jest pani Czesia Achtelik - mówiUrszula Sędzik, szefowa KGW. - Możemy zawsze na nią liczyć. To ona jest autorką większości tekstów piosenek, skeczy i przedstawień, które prezentujemy. Nigdy nie brakuje jej pomysłów, ani chęci do pracy. Sama jest już babcią i dlatego postanowiła, tym razem, napisać teksty do przedstawienia adresowanego do maluszków. Następnie, już wspólnie pracowałyśmy nad scenografią i kostiumami" – dodaje U. Sędzik.

A że efekt był znakomity potwierdziły roześmiane buzie przedszkolaków.
"Już drugi raz panie z KGW w Czuchowie sprawiły nam taką miłą przedświąteczną niespodziankę. Dzieci są zachwycone! - komentowała dyrektor Przedszkola nr 3 - Katarzyna Kubecka. - Przedszkolaki nie mogły doczekać się przedstawienia i przeczuwały, że zajączek wręczy im upominki". 

Wszystkie grupy wzięły udział w nietypowym wydarzeniu. Dyrektor przedszkola przygotowała niespodzianki nie tylko dla maluchów, ale również dla pełnych zaangażowania "aktorek" z Czuchowa. 

Przedszkolaki odwdzięczyły się również pięknym programem artystycznym, który zaprezentowały specjalnie dla pań.
do góry