Strona główna/Urząd/Aktualności/Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców

Aktualności 9 Października 2019

W ramach projektu „Cyfrowa Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny” mieszkańcy biorą udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu kompetencji cyfrowych. Największą popularnością cieszą się moduły „Moje finanse i transakcje w sieci” oraz „Kultura w sieci”. Ponadto mieszkańcy korzystają również ze szkoleń „Działam w sieciach społecznościowych”, „Rodzic w Internecie”, „Tworzę własną stronę internetową” oraz „Biznes w sieci”.

Dzięki grantowi pozyskanemu z Instytutu Pracy i  Edukacji mieszkańcy podnieśli swoje kwalifikacje z zakresu promowania swojej działalności w Internecie oraz tworzenia własnej strony internetowej. Nabyli umiejętności pozwalające na poruszanie się w świecie mediów społecznościowych, a także portali prezentujących dorobek polskiej i światowej kultury. Samodzielnie potrafią wykonywać transakcje w sieci, a także korzystać z innych możliwości jakie daje Internet.

Obuwatel IT Szkolenie    Szkolenie moje transakcje i finanse w sieci  

     Szkolenie Stanowice

Projekt „Cyfrowa Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny” jest realizowany w ramach projektu „Obywatel.IT - program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020  III oś priorytetowa - cyfrowe kompetencje społeczeństwa. Działanie 3.1. - Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

 

do góry