• język migowy
Strona główna/Urząd/Aktualności/108 urodziny Pani Anny Gawłowskiej

108 urodziny Pani Anny Gawłowskiej

Aktualności 7 Czerwca 2021

Pani Anna Gawłowska z Czerwionki obchodziła wczoraj swoje 108 urodziny! To najstarsza mieszkanka nie tylko Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, ale także i powiatu rybnickiego.

Na zdjęciu: Anna Gawłowska z córką Urszulą, Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski, Pełnomocnik ds. społecznych Aleksandra Chudzik
Jubilatkę odwiedzili dziś Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski oraz Pełnomocnik ds. Społecznych Aleksandra Chudzik. Goście, w imieniu mieszkańców Gminy i Miasta oraz samorządu, przekazali najlepsze życzenia, wręczyli także kwiaty i upominki.

Pani Anna ujmuje pogodą ducha i życzliwością. Solenizantka urodziła się w Cieszynie. W 1936 roku wyszła za mąż, a 1947 przeprowadziła się do Czerwionki. Ze swoją rodziną mieszkała najpierw w zameczku przy al. św. Barbary, a potem w leszczyńskim zamku. Urodziła syna i córkę, doczekała jednego wnuka oraz dwójki prawnucząt. Mieszka ze swoją córką - Urszulą, która z miłością i oddaniem opiekuje się Jubilatką.

top_baner
do góry