• język migowy
Strona główna/Urząd/Aktualności/ „Grudniowy kalendarz prezentowy” czeka na Was

„Grudniowy kalendarz prezentowy” czeka na Was

Aktualności 24 Listopada 2023

To będzie wyjątkowy, prezentowy grudzień w Czerwionce-Leszczynach. Czas oczekiwania na święta umilimy Państwu kreatywną zabawą z 24 nagrodami.


Grudniowy Kalendarz Prezentowy

Codziennie, od 1 do 24 grudnia na Facebookowym profilu Czerwionki-Leszczyn otwierać będziemy nowe okienko prezentowe, czyli publikować krótki filmik z udziałem partnerów naszej akcji - firm, instytucji, artystów z terenu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Każdego dnia będziemy mieć dla Państwa kreatywne zadanie do wykonania, którego zwycięzca otrzyma nagrodę przygotowaną starannie przez partnera naszej akcji.

„Mamy nadzieję, że nasz „Grudniowy kalendarz prezentowy” się spodoba, a każdy film i zadanie do wykonania wprowadzi Państwa w piękny, świąteczny nastrój. Do udziału w zabawie zapraszamy całe rodziny”

- zachęcają organizatorki zabawy Hanna Piórecka-Nowak i Katarzyna Mazur z Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Starujemy 1 grudnia.

Uwaga przedsiębiorcy, jeśli chcą Państwo dołączyć do naszej akcji, prosimy o kontakt na adres mailowy (w wiadomości zwrotnej przekażemy szczegóły zabawy z nagrodami).


W przypadku dużej ilości zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo wyboru najciekawszych propozycji skierowanych do mieszkańców.

do góry