Strona główna/Urząd/Aktualności/Zapraszamy do kina pod chmurką

Zapraszamy do kina pod chmurką

Aktualności 5 Sierpnia 2016

Podczas tegorocznych wakacji zapraszamy na seanse kina plenerowego. Już dziś seans w Palowicach.


To już czwarty wakacyjny sezon filmowy w naszej miejscowości. Od 2013 roku zapraszaliśmy mieszkańców i gości na bezpłatne seanse pod chmurką do dwóch największych dzielnic: Czerwionki i Leszczyn. W tym roku kino plenerowe odwiedzi także mniejsze dzielnice i sołectwa. Będziemy tam, gdzie znaleźliśmy odpowiednie warunki do seansów w plenerze. Docieramy więc jeszcze bliżej naszych mieszkańców i mamy nadzieję, że kino pod chmurką to dla nich bardzo dobra propozycja na piątkowy wieczór.

„Wszystkie seanse są bezpłatne. Oczywiście, zapewniamy krzesła, nie trzeba się więc martwić o miejsca do siedzenia. W tym roku częstujemy gości kawą i herbatą. Prosimy także, aby pamiętać, że w przypadku niepogody odwołujemy projekcje” - mówi Leszek Szejka, ze Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Bełk, które wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Czerwionce-Leszczynach organizuje seanse filmowe.

 

Projekt „Kino plenerowe” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce i Fundusz Lokalny „Ramża”.

do góry