Strona główna/Urząd/Aktualności/Ta piosenka jest dla mamy

Ta piosenka jest dla mamy

Aktualności 29 Maja 2015

 

Ta piosenka jest dla mamy, nasze mamy uwielbiamy!

zaśpiewały pełne emocji i entuzjazmu przedszkolaki z Przedszkola nr 10 podczas uroczystego koncertu z okazji Dnia Matki, zorganizowanego przez placówkę 26 maja w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym.

 

Gościem Honorowym uroczystości była Siostra Jeremia Mrowiec, która na co dzień pełni posługę misyjną w Chilandze w Zambii i jest - jak powiedziała Gabriela Grochla, dyrektor Przedszkola nr 10 „Wyjątkową Mamą dla wielu zambijskich dzieci”.

 

Uroczysty koncert zaszczycili także swoją obecnością: Marek Profaska - wicestarosta powiatu rybnickiego, Andrzeja Raudner - wiceburmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, Grażyna Strzelecka - prezes ZNP nie zabrakło, oczywiście, licznego grona mam przedszkolaków z Przedszkola nr 10.

 

Dzieci z ośmiu grup przedszkolnych zaprezentowały się w pięknym programie artystycznym, dopracowanym w każdym calu. Placówka dołożyła starań, aby wszystko tego dnia wypadło perfekcyjnie. „Nasze występy to forma prezentu dla mam” - powiedziała Gabrierla Grochla, dyrektor Przedszkola nr 10.

 

I nie było na sali mamy, której nie wzruszyły radość, wdzięczność i miłość okazana przez maluchów.

 

Dyrekcja Przedszkola składa serdeczne podziękowania: przedszkolakom - za cudowne występy, kadrze pedagogicznej - za profesjonalne przygotowanie dzieci i odpowiedni dobór repertuaru, pracownikom administracyjno-obsługowym - za pomoc w przygotowaniu dzieci do występów oraz za przygotowanie poczęstunku dla dzieci i mam, a także wszystkim mamom za aktywny udział w uroczystości.

 

 

do góry