Strona główna/Urząd/Aktualności/Pocztówki na nowy sezon turystyczny

Pocztówki na nowy sezon turystyczny

Aktualności 22 Marca 2017

Pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wydali nowe pocztówki z naszej miejscowości. To odpowiedź na spore zainteresowanie widokówkami mieszkańców i odwiedzających miejscowość gości, a zarazem zapowiedź nowego sezonu turystycznego.

Widokówka prezentować ma atrakcyjne przyrodniczo zakątki gminy i swoją linią graficzną nawiązuje do opracowanych już materiałów poligraficznych, których celem była promocja aktywnego wypoczynku na terenie Gminy.

Na zdjęciach przedstawiono m.in. zabytkowe osiedle patronackie kopalni „Dębieńsko”, Pojezierze Palowickie, Wzgórze Ramża czy otoczony zielenią zamek w Leszczynach. Osobna pocztówka prezentuje urok zabytkowego osiedla familoków.

Wydana została także użyteczna zakładka do książki, która łączy promocję czytelnictwa z promocją aktywnego wypoczynku - zachęca do odkrywania pięknych miejsc i ciekawych historii związanych z miejscowością.

Pocztówki i zakładki można odebrać za darmo w punkcie informacyjnym Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny oraz w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Mickiewicza 10.do góry