Strona główna/Urząd/Aktualności/Miasto partnerskie prosi o pomoc dla swojej mieszkanki

Miasto partnerskie prosi o pomoc dla swojej mieszkanki

Aktualności 6 Września 2019

Burmistrz Sokołowa Podlaskiego - miasta partnerskiego Czerwionki-Leszczyn zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zebraniu środków finansowych na leczenie dwudziestoletniej mieszkanki Sokołowa Podlaskiego - Uli Tokarskiej.

Ula jest córką pracownika Urzędu Miasta Sokołów Podlaski. To niezwykle utalentowana młoda kobieta, która żeby dalej żyć, potrzebuje kosztownej immunoterapii. Ceną za jej życie są 2 mln zł. Na zebranie tej kwoty pozostało niespełna trzy miesiące. Na przełomie sierpnia i września, na koncie Uli prowadzonej przez Fundację Siepomaga, było już 30 proc. potrzebnej kwoty. Pieniądze na jej leczenie nadal wpływają. Kosztowna immunoterapia CAR-T Cell to jedyna nadzieja na pokonanie chłoniaka śródpiersia.


O swojej chorobie, na stronie Fundacji, Ula pisze tak: „Nowotwór przyszedł wtedy, gdy stawiałam pierwsze kroki w swoim dorosłym życiu - dostałam się na wymarzone studia artystyczne, wyjechałam do Torunia, poznałam nowych ludzi, rozwijałam swoje pasje i czerpałam radość z tego, co robię”.

Więcej: https://www.siepomaga.pl/ula-tokarska

Pismo Burmistrza Sokołowa Podlaskiego

do góry