Strona główna/Urząd/Aktualności/Konsultacje projektu programu ochrony powietrza

Konsultacje projektu programu ochrony powietrza

Aktualności 6 Sierpnia 2014

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego informuje o przeprowadzeniu konsultacji projektu „Programu ochrony powietrza dla terenu województwa śląskiego mającego na celu osiągnięcie poziomów dopuszczalnych substancji w powietrzu oraz pułapu stężenia ekspozycji".Osoby zainteresowane mogą, w toku prac nad Programem, uczestniczyć w organizowanych spotkaniach, na których będą mogły zapoznać się z podstawowymi informacjami o Programie i metodyką jego opracowywania.

Harmonogram spotkań:

12 sierpnia - Bielsko-Biała  (budynek Starostwa Powiatowego)

13 sierpnia - Częstochowa (budynek Urzędu Miasta)

18 sierpnia - Gliwice (budynek Urzędu Miasta)

19 sierpnia - Rybnik (budynek Urzędu Miasta)

20 sierpnia - Katowice (budynek Urzędu Marszałkowskiego - sala kolumnowa)Uwagi do ww. projektu będą przyjmowane:

  • w formie pisemnej - na adres Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice lub w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego (w godzinach pracy Urzędu),

  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ;

  • ustnie - w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, ul. Wita Stwosza 2, 40-037 Katowice (w godzinach pracy Urzędu).

Sprawozdanie z przebiegu konsultacji, po przyjęciu przez Zarząd Województwa Śląskiego, zostanie umieszczone na stronie internetowej.Więcej informacji, a także projekt „Programu ochrony powietrza dla terenu województwa śląskiego mającego na celu osiągnięcie poziomów dopuszczalnych substancji w powietrzu oraz pułapu stężenia ekspozycji" zamieszczono na stronie:

http://bip.slaskie.pl/index.php?grupa=40&grupaj=33&id=67751&id_menu=202

do góry