Strona główna/Urząd/Aktualności/Gala Disco Polo za nami

Gala Disco Polo za nami

Aktualności 17 Lipca 2018

W miniona sobotę, na Słonecznym Placu w Bełku, odbyła się Gala Disco Polo, która podobnie jak w ubiegłym roku, przyciągnęła tłumy fanów dobrej zabawy.

 

 

Tego wieczoru na scenie zaprezentowały się zespoły: Fox, Doxx i Showman. Artyści zagrali zarówno swoje największe przeboje, ale także lubiane i znane wszystkim od lat utwory. Chętnie również rozdawali swoje płyty, przy gorących zapewnieniach obdarowanych, że będą ich często słuchać, nie tylko w czasie wakacji.

 

Tegoroczna Gala Disco Polo to już druga edycja tej imprezy. Zastąpiła ona organizowaną przez kilka lat „Rock'n'rollową Galę”, i już od początku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Czerwionki-Leszczyn, jak również sąsiednich gmin, którzy kolejny raz, bawili sie do późnych godzin nocnych.

 

Przed rozpoczęciem Gali Disco Polo, na scenie wystąpili również uczestnicy warsztatów wokalnych All About Voice. Na scenie zaprezentowali się: Natalia Gierlich, Kasia Kulejewska, Wiktoria Neumann, Aleksandra Kisiel, Alicja Michniewicz, Monika Usarek, Robert Gajny, Małgorzata Gaik, Maja Cichy, Magdalena Jarska, Zuzanna Okseniuk oraz prowadzące warsztaty: Magdalena Grzegorzek i Barbara Błaszczyk.

 

Organizatorami Gali Disco Polo jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk, Sołtys i Rada Sołecka Bełk oraz Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach.

Wydarzenie było współfinansowane ze środków Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

top_baner
do góry