Strona główna/Urząd/Aktualności/Ferie młodych piłkarzy

Ferie młodych piłkarzy

Aktualności 2 Lutego 2017

Od 24 do 29 stycznia w ośrodku sportowo-szkoleniowym w Bielsku-Białej przebywali młodzi adepci piłki nożnej z klubów MKS MOSiR Czerwionka-Leszczyny oraz KS Decor Bełk. 49-osobowa grupa spędziła aktywnie czas  pod opieką trenerów Sławomira Palucha, Radosława Salamona i Leszka Szejki, a także fizykoterapeuty Agaty Gruszczyk.

„Intensywnie spędzony czas minął bardzo szybko. Każdy dzień wypełniony był zajęciami - rozpoczynaliśmy treningiem jeszcze przed śniadaniem, a w ciągu dnia organizowaliśmy jeszcze dwa lub trzy treningi. Dla tych młodych zawodników był to czas bardzo intensywnej pracy, która miała przede wszystkim podnieść ich umiejętności, ale również pokazać, jak wiele wysiłku trzeba włożyć, by spełnić swoje marzenia o zawodowym graniu w piłkę. Oczywiście był też czas na regenerację i wypoczynek” - podkreślają trenerzy.


Warto wspomnieć o znakomitych warunkach, jakie zastali uczestnicy obozu w bielskim ośrodku. Mieli do dyspozycji boiska ze sztuczną nawierzchnią, pełnowymiarową halę, małą salkę do ćwiczeń, salę konferencyjną oraz znakomitą bazę noclegową. Okolice ośrodka zachęcały do spacerów i aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Organizatorem obozu był Młodzieżowy Klub Sportowy MOSiR Czerwionka-Leszczyny.

 

do góry