Strona główna/Urząd/Aktualności/Europejski Fundusz Społeczny szansą nawet dla małych organizacji pozarządowych na pozyskanie dofinansowania dla swoich działań

Europejski Fundusz Społeczny szansą nawet dla małych organizacji pozarządowych na pozyskanie dofinansowania dla swoich działań

Aktualności 22 Czerwca 2009

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne "Europejski Fundusz Społeczny szansą nawet dla małych organizacji pozarządowych na pozyskanie dofinansowania dla swoich działań", które odbędzie się w dniu 13 lipca 2009 roku (poniedziałek) w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny (sala rady, I piętro) w godz. 14:00-18:00.

Spotkanie to skierowane jest przede wszystkim do małych organizacji pozarządowych nie posiadających doświadczenia w ubieganiu się i realizacji projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas spotkania omówione zostaną zasady pisania projektów o budżecie nie przekraczającym 50 000zł (tzw. "małe granty") w ramach priorytetu VI (Rynek pracy otwarty dla wszystkich) oraz VII (Promocja integracji społecznej). Uczestnicy dowiedzą się, jakie typy projektów mogą otrzymać dofinansowanie oraz jakiego typu pomoc mogą otrzymać od Regionalnego Ośrodka EFS w pisaniu i realizacji takich projektów.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 10 lipca 2009r (godz.10:00) za pośrednictwem strony internetowej (zgłoszenie on-line) albo poprzez e-mail (szkolenia_rybnik@roefs.pl) lub faksem ( 032 429 57 73).

do góry