Strona główna/Urząd/Aktualności/ UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!

Aktualności 26 Stycznia 2017

Uprzejmie informujemy, że Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny przystąpiła do programu ,,Ogólnopolska Karta Seniora” - edycja lokalna.

Jest to program przeznaczony dla seniorówosób powyżej 60 roku życia, którzy dzięki posiadaniu karty, będą mogli skorzystać z promocji przygotowanych przez partnerów akcji.­

Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do edycji miejskiej w/w programu poprzez umożliwienie osobom starszym zamieszkałym na terenie naszej Gminy i Miasta skorzystania ze zniżek, bądź rabatów otrzymywanych w trakcie dokonywania zakupów w Państwa placówkach handlowych bądź korzystania z usług proponowanych przez Państwa Firmę.

Podstawą uzyskania zniżek przez seniorów będzie okazanie ogólnopolskiej imiennej karty seniora z dopiskiem „Czerwionka-Leszczyny”.

Zgłoszenia do programu wraz z wypełnioną deklaracją przystąpienia prosimy przesyłać na adres: Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, Wydział Spraw Społecznych ul. 3 Maja 19.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do zostania partnerem programu Ogólnopolska Karta Seniora. Wszelkie informacje w tej sprawie można uzyskać na stronie internetowej www.glosseniora.pl.

Plik do pobrania:

1. Deklaracja przystąpienia do programu

do góry