Strona główna/Urząd/Aktualności/Zaproszenie na rodzinny mecz siatkówki

Zaproszenie na rodzinny mecz siatkówki

Aktualności 5 Sierpnia 2013

Fundusz Lokalny RAMŻA w ramach zaplanowanego Międzypokoleniowego Pikniku Rodzinnego, zaprasza mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny do udziału w integracyjnym meczu piłki siatkowej, który odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2013 roku o godz. 15.30 na boisku "Orlik" w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 3 w Leszczynach.

Osoby zainteresowane udziałem w rodzinnym meczu siatkówki, prosimy o zgłoszenia do 11 sierpnia b.r, pod adresem: marcin.stempniak@wp.pl lub fundusz@ramza.org lub pod numerem telefonu: 609-234-080 (ilość miejsc ograniczona). Dla zwycięskiej drużyny przewidziano nagrody.

"Rodzinny mecz siatkówki jest elementem Międzypokoleniowego Pikniku Rodzinnego, który odbywał się będzie w ramach realizowanego przez Fundusz Lokalny RAMŻA partnerskiego projektu "Od przedszkola do seniora". W ramach obchodów pikniku, który odbędzie się w Parku w Leszczynach od godz. 16.00 w dniu 18 sierpnia b.r. (niedziela) zaplanowano szereg atrakcji, w tym m.in. występ Zespołu TROJOKI, rodzinny quiz z nagrodami, pomiar ciśnienia i poziomu cukru, dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, malowanie na betonie, gry i zabawy dla najmłodszych, ciepłe posiłki, napoje i wata cukrowa oraz pokaz ratownictwa drogowego" - zachęca Marcin Stempniak z Funduszu Lokalnego RAMŻA.

top_baner
do góry