Strona główna/Urząd/Aktualności/XVII Rajd Pieszo-Kolarski

XVII Rajd Pieszo-Kolarski

Aktualności 8 Kwietnia 2013
13 kwietnia (najbliższa sobota) Rada Dzielnicy Czerwionka-Centrum, PTTK Koło "Ramża" z Czerwionki-Leszczyn oraz MOSiR Czerwionka-Leszczyny organizują rajd pieszo-kolarski.

Meta rajdu została zlokalizowana na terenie hali w Czerwionce przy ul. 3 Maja. 
Na godz. 11.30 przewidziane są m.in. konkursy z nagrodami, nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz najlepszej drużyny z terenu naszej gminy oraz spoza niej.
Organizatorzy zapraszają do udziału turystów indywidualnych oraz drużyny. Informują jednocześnie, że impreza odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych, a udział w niej jest bezpłatny.

"Postanowiliśmy po raz pierwszy włączyć się w organizację tej imprezy ze względu na fakt, że wielu mieszkańców naszej gminy bierze czynny udział w rajdach rowerowych i pieszych, które są doskonałą promocją walorów turystycznych naszej gminy. 
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na sobotnią imprezę, która na pewno pozwoli na miłe i przede wszystkim aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu" - mówi Marek Paluch, Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Czerwionka-Centrum.
do góry