Strona główna/Urząd/Aktualności/Wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, oddania w najem i dzierżawę stanowiących własnosć Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, oddania w najem i dzierżawę stanowiących własnosć Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Aktualności 16 Lutego 2017

Wykazy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, oddania w najem i dzierżawę stanowiących własnosć Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

 

Do pobrania:

  1. Zarządzenie Nr 72/17 Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z dnia 16 lutego 2017 roku w sprawie podania do publicznej wiadomości wykazu lokali mieszkalnych wraz z pomieszczeniami przynależnymi oraz udziałem w nieruchomości wspólnej, przeznaczonych do sprzedaży na rzecz obecnych najemców.
  2. Zarządzenie Nr 73/17 Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z dnia 16 lutego 2017 roku w sprawie przeznaczenia do sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Ligonia 14B/13 obręb Leszczyny wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
  3. Zarządzenie Nr 74/17 Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z dnia 16 lutego 2017 roku w sprawie przeznaczenia części nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, położonej w obrębie Czerwionka w rejonie skrzyżowania ulic Wolności i Furgoła do oddania w najem na rzecz dotychczasowego najemcy w trybie bezprzetargowym.
  4. Zarządzenie Nr 75/17 Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z dnia 16 lutego 2017 roku w sprawie przeznaczenia części nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, położonej w obrębie Dębieńsko w rejonie ul. Kałuży i Chodniki do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym.
  5. Zarządzenie Nr 76/17 Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z dnia 16 lutego 2017 roku w sprawie przeznaczenia części nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, położonej w obrębie Leszczyny w rejonie ul. Polnej do oddania w najem na rzecz dotychczasowego najemcy trybie bezprzetargowym.
  6. Zarządzenie Nr 77/17 Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z dnia 16 lutego 2017 roku w sprawie przeznaczenia części nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, położonej w obrębie Leszczyny przy ul. Ligonia do oddania w najem w trybie bezprzetargowym.
do góry