Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiesław Janiszewski najlepszym samorządowcem 20-lecia!

Wiesław Janiszewski najlepszym samorządowcem 20-lecia!

Aktualności 27 Maja 2010

Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny został wyróżniony przez Czytelników Tygodnika Regionalnego Nowiny tytułem najlepszego samorządowca 20-lecia w naszej gminie.

"20 lat samorządności to doskonała okazja żeby wyróżnić tych, którzy naprawdę spełnili oczekiwania wyborców. Tych, którzy obiecywali zająć się naszymi problemami i tej obietnicy dotrzymali. Byli skuteczni, a największą wartością nie były dla nich polityczne rozgrywki, ale wierność wyborcom" – zachęciła do głosowania redakcja gazety.

"Wybór pozostawiamy Wam, Czytelnikom Tygodnika Regionalnego Nowiny! Kontaktując się z naszymi dziennikarzami często oceniacie prace samorządowców i często, są to oceny bardzo radykalne. Teraz zachęcamy Was do wzięcia sprawy w swoje ręce – głosujcie na tych najlepszych!".

Od marca do maja do redakcji Nowin można było przesyłać kupony głosując na najlepszego samorządowca. 

 Wczoraj opublikowane zostały wyniki plebiscytu. 

"To wyróżnienie jest dla mnie szczególnie ważne, ponieważ zostało mi przyznane przez Czytelników Nowin, a więc mieszkańców gminy, którą mam zaszczyt reprezentować – skomentował burmistrz Wiesław Janiszewski. Wynik plebiscytu odczytuję jako dostrzeżenie dynamicznych przemian zachodzących w naszej miejscowości i poparcie dla realizowanej przeze mnie i pracowników urzędu strategii rozwoju Czerwionki-Leszczyn. Dziękuję wszystkim, którzy biorąc udział w głosowaniu docenili efekty naszych wytężonych działań i tym samym zmobilizowali do podejmowania jeszcze większych wysiłków. Mieszkańcy gminy zasługują na to, aby odpowiedzialnie pracować na ich rzecz"


Lista radnych i burmistrzów naszej gminy pochodzących z wyboru, na których można było głosować : 

http://www.nowiny.rybnik.pl/plik,15.html 

Przypominamy również teksty, które w cyklu poświęconym 20-leciu samorządności ukazały się na łamach Nowin i dotyczyły naszej gminy:

http://www.nowiny.rybnik.pl/artykul,16588,wykorzystujemy-mozliwosci.html 

http://www.nowiny.rybnik.pl/artykul,17008,wychodza-z-cienia.html

http://www.nowiny.rybnik.pl/artykul,16727,zycie-bez-kopalni.html 

do góry