Strona główna/Urząd/Aktualności/Wielkanocne życzenia od najmłodszych mieszkańców

Wielkanocne życzenia od najmłodszych mieszkańców

Aktualności 2 Kwietnia 2015

 

Dzieci uczęszczające na zajęcia organizowane w Świetlicy Dzieci i Młodzieży w Czuchowie oraz Klubie Kultury w Dębieńsku - placówkach działających przy Miejskim Ośrodku Kultury odwiedziły dziś Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Na ręce Burmistrza Wiesława Janiszewskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Bernarda Strzody złożyły życzenia świąteczne.

 

„Chcieliśmy życzyć Panu Burmistrzowi, wszystkim pracownikom Urzędu oraz mieszkańcom Czerwionki-Leszczyn wesołych świąt” - powiedziały maluchy. Dzieci pochwaliły się efektami swojej pracy w świetlicy – wręczyły własnoręcznie wykonane koszyczki świąteczne, recytowały także wiersze o Wielkanocny.„Do świąt szykujemy się już w świetlicy od kilku tygodni. Przygotowaliśmy wiele ozdób świątecznych i dekoracji, którymi ozdobiliśmy naszą placówkę, a teraz czekamy już na święta i, oczywiście, na wymarzone prezenty od zajączka” - powiedziały dzieci.

Mali goście porozmawiali także z Burmistrzem i Przewodniczącym Rady Miejskiej o przygotowaniach do zbliżających się świąt, a także o zwyczajach i tradycjach związanych z Wielkanocą.do góry