Strona główna/Urząd/Aktualności/Warsztaty oraz gry i zabawy w ofercie MOK-u

Warsztaty oraz gry i zabawy w ofercie MOK-u

Aktualności 30 Stycznia 2018

Rozpoczęły się ferie zimowe, a wraz z nimi ruszyły zajęcia dla dzieci i młodzieży organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach.

 

 

Wśród propozycji MOK-u z pewnością coś dla siebie znajdą zarówno Ci, którzy szukają zajęć artystycznych, jak również ci, którzy wolą spędzić czas bardziej aktywnie. Od poniedziałku do piątku, w Domu Kultury w Czerwionce, w godzinach od 10.00 do 12.30 odbywają się gry i zabawy adresowane dla dzieci powyżej 6 lat. Podczas nich najmłodsi biorą udział w różnych wyliczankach, grach ruchowych czy zabawach z chustą animacyjną.

 

W ofercie MOK-u nie brakuje również interesujących warsztatów artystycznych. Pierwsze z nich - z tworzenia ozdób wielkanocnych z drewna, odbyły się dzisiaj w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. Spod ręki młodych artystów powstały kolorowe zające i kurki, które z pewnością podczas nadchodzących świąt przyozdobią wielkanocne stoły. Chociaż wykonanie ozdób wymagało sporo cierpliwości i precyzji to jednak uczestnicy warsztatów przyznali, że ostatecznie nie było to tak trudne, jak wydawało się na początku.

 

Podczas najbliższych dwóch tygodni na najmłodszych mieszkańców czekają jeszcze liczne warsztaty, zajęcia i wyjazdy. Szczegóły na www.mokcl.pl. Liczba miejsc podczas zajęć ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy.

do góry