Strona główna/Urząd/Aktualności/Wakacyjne spotkania z grami planszowymi

Wakacyjne spotkania z grami planszowymi

Aktualności 10 Lipca 2019

 

Już 17 lipca w Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach odbędą się Wakacyjne Rozgrywki Gier Planszowych. Uczestnicy spotkań zmierzą się z grami logicznymi, karcianymi, przygodowymi oraz zręcznościowymi.

Spotkania adresowne są do młodzieży i dorosłych.

Na graczy czekają dwie gry:

- Tajniacy - “Dwie drużyny - dwóch Szefów Wywiadu, starają się jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Problem? Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę, którym powiąże ze sobą kilka widocznych dla wszystkich kryptonimów. Drużyna musi domyślić się, który z prezentowanych kryptonimów należy do agentów ich drużyny, omijając cudzych agentów. Pssst! Jeden z kryptonimów należy do zabójcy…”

- SmallWorld - “Gracze prowadzą swoje nacje w świecie, który jest po prostu za mały (?!), aby pomieścić je wszystkie! Świat gry zamieszkany jest przez różnorodne rasy - krasnoludy, czarodziejów, amazonki, gigantów, orki a nawet ludzi. Każda z tych nacji posyła do walki swoje armie - wszystko, aby zdobyć chociaż odrobinę nowego terytorium i wymazać inne plemiona z powierzchni ziemi.”

 
Terminy pozostałych spotkań:

- 17.07 w godzinach 17.30-20.30
- 26.07 w godzinach 10.00-13.00

- 07.08 w godzinach 17.00-20.00
- 16.08 w godzinach 10.00-13.00

 

Miejsce: ul. 3 Maja 19, Czerwionka-Leszczyny

do góry