Strona główna/Urząd/Aktualności/Wakacyjna Bitwa Miast w Dzienniku Zachodnim. Zachęcamy do głosowania na Czerwionkę-Leszczyny

Wakacyjna Bitwa Miast w Dzienniku Zachodnim. Zachęcamy do głosowania na Czerwionkę-Leszczyny

Aktualności 11 Lipca 2012

Od 13 lipca br. na łamach piątkowych wydań Dziennika Zachodniego rozpoczyna się zabawa pt. "Wakacyjna Bitwa Miast".

Konkurs składa się z kilku etapów, w którym losowo dwa wybrane miasta wezmą udział w bezpośredniej bitwie na głosy Czytelników DZ. Zwycięska miejscowość przechodzi dalej, aby ponownie stanąć w szranki z innym wygranym miastem, i tak aż do Wielkiego Finału, w którym wyłonione zostaną dwa zwycięskie miasta, jedno w kategorii miast dużych i średnich, drugie w grupie miast małych.
Celem zabawy – jak informują organizatorzy - jest zaprezentowanie mieszkańcom aglomeracji miast województwa śląskiego ich historii i tradycji, ale również szerokiego wachlarza letnich atrakcji, infrastruktury rekreacyjno-kulturalnej, poziomu bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku, czy po prostu pomysłu na siebie. Weryfikacją i oceną zajmą się sami mieszkańcy, którzy za pomocą głosowania sms będą mogli wspierać swoje miasto i tym samym dać wyraz swojego poparcia. Nagrodą dla wygranych miast będzie kampania promocyjna na łamach Dziennika Zachodniego, natomiast najaktywniejsi głosujący otrzymają sprzęt AGD oraz bony zakupowe.
W kategorii miast dużych i średnich do udziału w zabawie organizatorzy wytypowali także Czerwionkę-Leszczyny. "Drabinka" – szczeble rywalizacji znajduje się na zdjęciu. W eliminacjach będziemy więc "rywalizować na głosy" z Czechowicami-Dziedzicami. Wysyłać sms z poparciem dla Czerwionki-Leszczyn będzie można już od piątku 13 lipca do poniedziałku 23 lipca. Poinformujemy Państwa o szczegółach zabawy.
A już dziś zachęcamy do przygotowania telefonów komórkowych na piątkowy poranek!

do góry