Strona główna/Urząd/Aktualności/Własna firma - lubię to! Reportaż prezentujący ofertę inwestycyjną Gminy

Własna firma - lubię to! Reportaż prezentujący ofertę inwestycyjną Gminy

Aktualności 13 Października 2014

Jak niedawno informowaliśmy, Agnieszka Groborz, Jacek Rybka i Marek Szymura – to laureaci konkursu „Własna firma – lubię to!”. W konkursie zostali nagrodzeni przedsiębiorcy z terenu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, którzy rozpoczęli działalność gospodarczą przed 35. rokiem życia i osiągnęli sukces w biznesie. Przedstawialiśmy także reportaże filmowe prezentujące dokonania laureatów.

 

W ramach projektu „Własna firma – lubię to!” powstał także reportaż prezentujący ofertę inwestycyjną Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

 

Konkurs „Własna firma – lubię to!” zrealizowała Fundacja Kreatywny Śląsk. Projekt jest współfinansowany przez Gminę i Miasto Czerwionka-Leszczyny w ramach Otwartego konkursu ofert na „Zadania w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości”.

 

Patronem medialnym konkursu jest portal Rybnik.com.pl.

 

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo dotyczącym gminy. 

W ramach projektu ''Własna firma - lubię to!'' dowiadujemy się jakie warunki do inwestowania stwarza firmom Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny. Jakie tereny inwestycyjne są tutaj do zagospodarowania? Na jaką pomoc i ulgi mogą liczyć w Czerwionce-Leszczynach inwestorzy?

do góry