Strona główna/Urząd/Aktualności/Własna firma - lubię to! Poznaj sylwetki nietuzinkowych przedsiębiorców z Czerwionki-Leszczyn

Własna firma - lubię to! Poznaj sylwetki nietuzinkowych przedsiębiorców z Czerwionki-Leszczyn

Aktualności 30 Września 2014

Agnieszka Groborz, Jacek Rybka i Marek Szymura – to laureaci konkursu „Własna firma – lubię to!”. W konkursie zostali nagrodzeni przedsiębiorcy z terenu gminy i miasta Czerwionka-Leszczyny, którzy rozpoczęli działalność gospodarczą przed 35. rokiem życia i osiągnęli sukces w biznesie. Oto reportaże filmowe prezentujące dokonania laureatów.

Agnieszka Groborz to założycielka Szkoły Języka Angielskiego eduSmart z Czerwionki (połączoną z Kreatywną Akademią smart Heads).

Jacek Rybka jest właścicielem serwisu wulkanizacyjnego i mechanicznego w Stanowicach i Czerwionce:

Marek Szymura to właściciel Pracowni Złotniczej Ametyst, która ma w regionie 4 punkty sprzedaży:

W ramach projektu „Własna firma – lubię to!” powstał też reportaż prezentujący ofertę inwestycyjną Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Konkurs „Własna firma – lubię to!” zrealizowała Fundacja Kreatywny Śląsk. Projekt jest współfinansowany przez Gminę i Miasto Czerwionka-Leszczyny w ramach Otwartego konkursu ofert na „Zadania w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości”.

Patronem medialnym konkursu jest portal Rybnik.com.pl.

do góry