Strona główna/Urząd/Aktualności/VI edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty już ruszyła!

VI edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty już ruszyła!

Aktualności 2 Lutego 2010

Zapraszamy do wspaniałej przygody, w niezwykłą podróż do krainy zaczarowanej piosenki. Czy widziałeś latem wielki koncert na Rynku w Krakowie? Tłumnie przybyłą publiczność, wielkie gwiazdy i radość na twarzach tych, którym udało się dostać do Finału Festiwalu Zaczarowanej Piosenki? Teraz Twoja kolej! Łap swoją szansę na wielką przygodę! 

Jeśli natura obdarzyła Cię pięknym głosem, słuchem i darem śpiewania, bądź z nami! Wyśpiewaj swoje uczucia, radość, miłość, cierpienie! Wyśpiewaj siebie! Podziel się sobą z innymi! Daj sobie szansę na świetną zabawę, a innym daj szansę by poznali Twój talent! Musisz się tylko odważyć!

Rusza VI edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, organizowanego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko", Telewizję Polską, Narodowe Centrum Kultury i PFRON. 

Czekamy na ciebie! Jeśli znajdziesz się w finałowej 12tce, spotkasz się z prawdziwymi gwiazdami piosenki m.in: Patrycją Markowską, Robertem Gawlińskim i Stanisławem Sojką! Zaśpiewasz z nimi na Rynku w Krakowie. Oceniać Cię będzie profesjonalne Jury! Patronat i Opiekę Artystyczną nad Festiwalem objęła pani Irena Santor! Koncert Finałowy zobaczą miliony widzów telewizyjnej Dwójki!

Wyślij do nas kasetę VHS lub płytę DVD z wykonaną przez siebie ulubioną piosenką oraz zgłoszenie do konkursu. Stań do prawdziwej rywalizacji z najlepszymi, bez obaw, bez taryfy ulgowej! Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stroniewww.zaczarowana.pl  
Na pytania czekamy także pod numerem telefonu (0-22) 547 87 91. 

Bądź z nami! Spróbuj! Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz oglądać to wszystko na ekranie telewizora, czy też razem z nami przeżyjesz tę zaczarowaną przygodę!

Na zgłoszenia czekamy do 21 marca 2010r. pod adresem:

Festiwal Zaczarowanej Piosenki
Telewizja Polska S.A.
Ul. J. P. Woronicza 17
00-999 Warszawa

Pliki do pobrania:

do góry