Strona główna/Urząd/Aktualności/V Bieg po moczkę i makówki

V Bieg po moczkę i makówki

Aktualności 14 Listopada 2016

Ruszyły już zapisy na jubileuszowy V Bieg po moczkę i makówki organizowanego przez GB LUXTORPEDA Czerwionka.

 

Można już więc „złapać” pakiet startowy na Bieg po moczkę i makówki, który odbędzie się 17 grudnia o godzinie 12:00 w Stanowicach. W tym roku będzie to już piąty raz, kiedy to biegacze będą mogli wybiegać swoje przed świąteczne stresy. Jak co roku biegacze będą mieli do pokonania dystans 10 km z możliwością zejścia po każdym okrążeniu a będzie ich w sumie 4. „Bieg jest więc dla każdego, nawet początkujący biegacze mogą spróbować swoich sił. Na mecie czekać będą wyjątkowe medale w postaci świątecznego piernika oraz porcja moczki i makówek. Start w tym biegu dla biegaczy to już tradycja świąteczna i każdy kto raz wystartował w tym biegu kolejny raz nie musi być namawiany. Dlatego gorąco zachęcamy tych , którzy nie mieli okazji uczestniczyć, aby spróbowali” - zachęcają organizatorzy z GB Luxtorpeda.

Dla niezdecydowanych link do filmu z ubiegłorocznego biegu : https://www.youtube.com/watch?v=fsj2OhUG2bw .

Zapraszamy również do odwiedziny naszej strony http://gbluxtorpeda.org/ oraz na stronę samego wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/568940283296589/, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące imprezy oraz regulamin biegu.

„Dodamy jeszcze, że w tym roku zaprosiliśmy do roli ambasadora biegu naszą polska multimedalistkę igrzysk paraolimpijskich Panią Alicję Fiodorow, którą przyjęła zaproszenie i jeśli wszystko się uda w tym roku będziecie odbierać osobiste gratulację od Pani Alicji” - podkreślają organizatorzy.

do góry