Strona główna/Urząd/Aktualności/Utrudnienia drogowe - informacja

Utrudnienia drogowe - informacja

Aktualności 11 Czerwca 2014

 

W związku z planowanym kolejnym etapem prac związanych z przebudową mostu na rzece Nacynie w ciągu DK 78 ulica Kotucza UM w Rybniku informuje, że od dnia 17 czerwca 2014 roku na okres około 4 miesięcy planowana jest zmiana organizacji ruchu w przedmiotowym rejonie.


Ruch będzie odbywał się poprzez tymczasowy obiekt mostowy (bypass), jednakże ruch ten ograniczony zostanie dla pojazdów powyżej 3,5t z wyjątkiem autobusów komunikacji miejskiej.

Dla pojazdów powyżej 3,5 t zostaną wprowadzone objazdy:

  • Objazd 78 Gliwice, 935 Pszczyna

ulicą Wodzisławską (DK 78) przez r. Płn. Irlandzkie, ulicą Obwiednia Południowa przez r. Lievin, ulicą Budowlanych przez r. Zebrzydowickie i r. Solidarności, ulicą Góreckiego przez r. Orzepowickie i r. ER, ulicą Rudzką
(DW 920) przez r. Wawok, ulicą Obwiednia Północna przez r. Europejskie, ulicą Gliwicką (DK 78) przez r. Gliwickie do ulicy Wyzwolenia (DW 935).

  • Objazd 78 Chałupki, Wodzisław Śl., 935 Racibórz

ulicą Wyzwolenia (DW 935) przez r. Gliwickie, ulicą Gliwicką (DK 78) przez r. Europejskie, ulicą Obwiednia Północna przez r. Wawok, ulicą Rudzką
(DW 920) przez r. ER , ulicą Góreckiego przez r. Orzepowickie i r. Solidarności, ulicą Budowlanych przez r. Zebrzydowickie i r. Lievin (DW 935), ulicą Obwiednia Południowa przez r. Płn. Irlandzkie do ulicy Wodzisławskiej (DK 78).

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

 

 

do góry