Strona główna/Urząd/Aktualności/Uczniowie SP4 składają życzenia babciom i dziadkom

Uczniowie SP4 składają życzenia babciom i dziadkom

Aktualności 24 Stycznia 2018

Wczoraj w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 zaprezentowali wyjątkowy program artystyczny, w którym złożyli najserdeczniejsze życzenia babciom i dziadkom.

 

 

Koniec stycznia obfituje w uroczystości, które stawiają na pierwszym planie babcie i dziadków – jak przyznali mali artyści, najważniejsze osoby w rodzinie, zaraz obok mamy i taty. W końcu to dziadkowie spędzają z wnukami bardzo dużo czasu – opowiadając im bajki, zabierając na spacery czy po prostu opiekując się nimi. Za to wszystko, co roku w styczniu, dzieci i młodzież mówi im „dziękuję”.

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Czerwionce-Leszczynach w przygotowanym programie artystycznym nie tylko złożyli babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia, ale również w poszczególnych scenkach zastanawiali się, jacy byli ich dziadkowie kiedyś - czy też byli młodzi? Czy chodzili na dyskoteki, spotykali się z koleżankami i kolegami i wspólnie z nimi bawili? Na zadane ze sceny pytania mali artyści mieli ostatecznie jedną odpowiedź – babcie i dziadkowie, kiedy byli młodzi, musieli być bardzo podobni do nich samych, stojących dzisiaj na scenie.

 

„Zgromadzonym dzisiaj babciom i dziadkom składam najserdeczniejsze życzenia, przyłączając się do tych, złożonych już przez uczniów. Jestem przekonana, że wnuków, które potrafią w tak wspaniały sposób dziękować można Wam wszystkim zazdrościć” - przekonywała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Alicja Litwinowicz-Klyta.

 

 

Po zaprezentowanym programie artystycznym, który wzruszeni goście długo oklaskiwali, uczniowie SP 4 zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.

do góry