Strona główna/Urząd/Aktualności/Turniej piłki nożnej halowej

Turniej piłki nożnej halowej

Aktualności 28 Listopada 2017

27 i 28 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach odbył się Turniej piłki nożnej halowej. Zmagania drużyn reprezentujących szkoły z terenu Czerwionki-Leszczyn na stałe wpisały się w kalendarz sportowych imprez uczniów naszej gminy.

 

Rozgrywki poszczególnych drużyn obserwował Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski, który na zakończenie wręczył dyplomy i puchary zwycięzcom: „Ciesze się, że mogłem dzisiaj oglądać Waszą grę na boisku i dziękuję wszystkim, którzy brali udział w dzisiejszym turnieju. Gratuluję zwycięskiej drużynie i już dzisiaj zachęcam Was bardzo serdecznie do udziału w przyszłorocznym turnieju” - mówił Burmistrz. Złożył on również podziękowania na ręce organizatorów turnieju, dzięki którym mógł się on odbyć, oraz sędziom, bez których poszczególne mecze nie przebiegałyby tak sprawnie.

 

Wyniki:

1 miejsce: Szkoła Podstawowa w Palowicach

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Czerwionce

3 miejsce: Szkoła Podstawowa w Czuchowie

 

Wręczono również nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika oraz bramkarza turnieju:

 

Najlepszy zawodnik: Oskar Guzior (SP 4 Czerwionka)

Najlepszy bramkarz: Ksawier Brzoza (SP Palowice)

 

Po zmaganiach na boisku młodszych uczniów, przyszedł także czas na turniej gimnazjalistów. Walka o zwycięstwo była równie zacięta, jak ich młodszych kolegów, jednak ostatecznie wyniki prezentowały się następująco:

1 miejsce: Gimnazjum nr 2

2 miejsce: Gimnazjum nr 4

3 miejsce: Gimnazjum nr 5

top_baner
do góry