Strona główna/Urząd/Aktualności/Trwa nabór zgłoszeń na WOLONTARIUSZA ROKU 2016

Trwa nabór zgłoszeń na WOLONTARIUSZA ROKU 2016

Aktualności 21 Listopada 2016

Dzień Wolontariusza – akcja zorganizowana po raz pierwszy w 2015 r. doczekała się kolejnej edycji. Trwa konkurs, nabór zgłoszeń na “Wolontariusza Roku 2016”.

W tegorocznej edycji wprowadzono kilka zmian, które odpowiadają na oczekiwania sektora oraz otwarto kategorię dla wolontariuszy udzielających się poprzez szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Mamy nadzieję, że zmiany spotkają się z Państwa oczekiwaniem.
 
Wolontariuszy należy zgłaszać jedynie za pośrednictwem prostego formularza online. Konkurs trwa od 18 do 29 listopada 2016r.


 
ZGŁOŚ WOLONTARIUSZA


 
W razie pytań, problemów, zgłoszenia można dokonać również biurze Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 19, 44-230 czerwionka-leszczyny) przy pomocy pracownika Centrum. Poniżej do pobrania regulamin oraz niezbędne załączniki.

Organizacje są zobowiązane do zebrania załącznika nr 2 przed datą nominowania (zgłoszenia) wolontariusza. Załączniki od wszystkich zgłoszonych wolontariuszy należy dostarczyć do siedziby Centrum do dnia 5 grudnia – kiedy rozstrzygniemy konkurs. Brak podpisanego załącznika wyklucza udział wolontariusza w konkursie.

W razie pytań prosimy pisać/dzwonić:

Centrum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej
ul. 3 Maja 19
44-230 Czerwionka-Leszczyny
tel.: 733928283
e-mail: czerwionka-leszczyny@cris.org.pl
www.ngo.czerwionka-leszczyny.pl

 Promujcie konkurs i wydarzenie! Doceniajcie WOLONTARIUSZY!

Do pobrania:

  1. Regulamin konkursu na “Wolontariusza Roku 2016”
  2. Załącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowy do konkursu na “Wolontariusza Roku 2016”
  3. Załącznik nr 2 - Zgody i oświadczenia Wolontariusza
top_baner
do góry