Strona główna/Urząd/Aktualności/Targi Pracy w Czerwionce-Leszczynach

Targi Pracy w Czerwionce-Leszczynach

Aktualności 28 Września 2017

28 września w Czerwionce-Leszczynach odbyły się Targi Pracy. To druga edycja tego wydarzenia, które rok temu cieszyło sie dużym zainteresowaniem. Podobnie było i w tym roku.

 

„Wszyscy wiemy jak ważna jest praca oraz to, żeby rano wstać i móc do niej pójść. Dziękuję wszystkim pracodawcom, za to, że tutaj jesteście z nami i macie oferty pracy dla naszych mieszkańców. Dziękuję również Pani Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Annie Michalczyk oraz Pani Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach Celinie Cymorek za zorganizowanie dzisiejszego wydarzenia” - mówiła Pełnomocnik ds. Społecznych Aleksandra Chudzik, oficjalnie otwierając targi.

 

Targi Pracy adresowane są do wszystkich osób poszukujących pracy – zarówno bezrobotnych, jak i pracujących, jednak pragnących zmienić swoją pracę na bardziej odpowiednią. Są również okazją dla ludzi młodych, którzy wkraczają na rynek pracy oraz szukających pierwszej pracy lub stażu. Wśród pracodawców, którzy zaprezentowali swoje firmy i oferujących zatrudnienie znaleźli się m.in.: Fundacja Imago, ComfortMedical24, Restauracja i Hotel Biały Dom, Bank Millenium, Nationale-Nederlanden czy Provident Polska S.A.

 

Targi Pracy zostały zorganizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

do góry