Strona główna/Urząd/Aktualności/Targi Funduszy Europejskich w CKE

Targi Funduszy Europejskich w CKE

Aktualności 14 Listopada 2013

 

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny serdecznie zapraszają na Targi Funduszy Europejskich, które odbędą się 15 listopada w Czerwionce-Leszczynach.

„W tej wyjątkowej, bo kończącej obecny okres programowania, edycji, postanowiliśmy przygotować dla Państwa coś specjalnego. Beneficjenci Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich zaprezentują Państwu efekty wdrażania funduszy europejskich w niekonwencjonalny sposób. I tak będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję do tego, by zobaczyć występy zespołów regionalnych; grup teatralnych; kółka rolniczego czy mażoretek. Mamy nadzieję, że przygotowane przez zespoły prezentacje nie tylko Państwa zainteresują, lecz także będą stanowić inspirację do tego, że warto ubiegać się o fundusze.

Nieprzypadkowe są także miejsca spotkań organizowanych w ramach targów - to miejsca, które otrzymały dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013” - podkreślają organizatorzy.

W programie:

16.00- 16:15 przywitanie gości przez właściciela obiektu /beneficjenta RPO WSL

wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Euro w mojej gminie dziś i jutro”


16.15 - 16:30 przywitanie gości przez przedstawiciela Centrum kulturalnego i edukacyjnego w Czerwionce-Leszczynach - Gospodarza obiektu


16:30 - 17:15 występ kabaretu przy Kole Gospodyń Wiejskich w Pstrążnej oraz pokaz Mażoretek


17:15 - 17:30 przerwa


17:30 - 18:30 podsumowanie stanu wdrażania Funduszy Europejskich w

subregionie zachodnim


18:30 - 18:45 przerwa


18:45 - 19:30 spektakl Grupy Artystycznej Korelacje

Targom towarzyszyć będzie także wystawa prac plastycznych nadesłanych do udziału w konkursie „Euro w mojej gminie - dziś i jutro”.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach, przy ul. 3 Maja 36 A.

Więcej:

http://rpo.slaskie.pl/tfe/2013/

http://www.ckecl.pl/vii-targi-funduszy-europejskich/#more-632

 

do góry