Strona główna/Urząd/Aktualności/StartUpy dla młodych

StartUpy dla młodych

Aktualności 7 Grudnia 2015

Wielu młodych ludzi stoi przed trudną decyzją: etat czy własna firma? Wybór nie jest łatwy. Dlatego, dla tych którzy nie wiedzą jaką drogę wybrać proponujemy udział w spotkaniu dotyczącym podejścia do budowania własnego przedsięwzięcia "Jak powstają kreatywne biznesy. Kilka słów o ekosystemie StartUpów w Polsce".

 

Czym jest StartUp? Najkrócej ten rodzaj przedsięwzięcia należy nazwać biznesem. Osoba, która prowadzi StartUp startuje z budowaniem własnego przedsięwzięcia, często innowacyjnego, kreatywnego, o dużym potencjale rozwoju.
 
Fundacja StartUp Poland określa model StartUpów jako "esencję polskiej przedsiębiorczości, pracowitości, niezależności i zaradności XXI wieku". Jest to rozwojowy rodzaj przedsięwzięcia. Kreatywne pomysły mogą liczyć na szerokie wsparcie w początkowej fazie rozwoju o czym również będzie można posłuchać podczas przygotowanej prelekcji. Spotkanie poprowadzi Radosław Knesz – konsultant i trener z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących możliwości pozyskania kapitału na założenie własnego biznesu. Certyfikowany Coach International Coach Federation, finalista Narodowego Programu Przedsiębiorczości oraz laureat konkursu Kanwa Przedsiębiorczych. Prezes Alergis sp. z o.o.
 
Stowarzyszenie Redukowania Bierności zaprasza entuzjastów (nie tyko pierwszego) biznesu. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Termin spotkania: 9 grudnia, środa o godz. 17.30 Miejsce spotkania: Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3-maja 19 (Czerwionka) ngo.czerwionka-leszczyny.pl/kontakt/


Spotkanie jest współfinansowane z środków budżetu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny w ramach realizacji zadania publicznego „Biznes dla młodzieży- młodzież dla biznesu czyli CSR na dobry początek”.
do góry