Strona główna/Urząd/Aktualności/Spotkanie dla kobiet zorganizowane przez KGW z Czuchowa

Spotkanie dla kobiet zorganizowane przez KGW z Czuchowa

Aktualności 16 Maja 2011
W minioną sobotę w Czuchowie odbyło się kolejne spotkanie dla pań zorganizowane przez przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z dzielnicy Czuchów.

Tym razem gospodynie nadały wydarzeniu tytuł "Kobieta rozkwita wiosną", bo jak zapewniały "wiosna to wspaniały moment, aby zadbać o siebie i pozwolić rozkwitnąć swojej urodzie".

Współorganizatorem spotkania było centrum urody i rehabilitacji RehaEsstetica, którego siedziba znajduje się w Czuchowie. Podczas spotkania można było skorzystać z bezpłatnych porad kosmetyczki, rehabilitantki, manikiurzystki, fryzjerki i dietetyczki. Konsultanci z RehaEsstetica zaoferowali także uczestniczkom spotkania darmowe zabiegi manicure, makijażu oraz usług fryzjerskich. Przygotowano także prelekcje na temat zdrowia i urody.

Panie z KGW zaprezentowały wiosenny pokaz mody współczesnej i dawnej. Była loteria fantowa, konkursy dotyczące zasad savoir vivre'u i karaoke.

Wszystko w miłej atmosferze przy pięknie udekorowanych i pełnych pyszności stołach.

Przedstawicielki KGW w Czuchowie zapraszają już na kolejną imprezę organizowaną z okazji Dnia Matki. Spotkanie odbędzie się 29 maja br w czuchowskiej świetlicy.
top_baner
do góry