Strona główna/Urząd/Aktualności/Siatkarskie zmagania radnych

Siatkarskie zmagania radnych

Aktualności 4 Marca 2013
W minioną sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach odbył się już po raz drugi Powiatowy Turniej Radnych Gmin Powiatu Rybnickiego o Puchar Starosty.

"Celem wydarzenia była integracja samorządowców z terenu powiatu – wyjaśnia Artur Szwed, radny Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach, uczestnik rozgrywek. - Sportowa rywalizacja na boisku, rozmowy między meczami oraz wspólne kibicowanie z pewnością sprzyjają nawiązywaniu znajomości pomiędzy radnymi oraz poznawaniu bolączek i sukcesów w pracy samorządowej w innych miejscowościach".

Pierwsze miejsce w siatkarskich zmaganiach zajęła reprezentacja Powiatu Rybnickiego, drugie – radnych Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, a trzecie przypadło Świerklanom.
W turnieju wzięło udział pięć drużyn (Gaszowice, Świerklany, Czerwionka-Leszczyny, Jejkowice i Rada Powiatu Rybnickiego). 
"Drugie miejsce dla naszej drużyny, to z pewnością spory sukces, bo graliśmy tylko w piątkę – dodaje A. Szwed. - Nie wiem, czy przyczyną było wiszące nad naszą drużyną widmo kontuzji, ale mieliśmy problem ze skompletowaniem ekipy".

Czerwionkę – Leszczyny reprezentowali więc radni Rady Miejskiej - Bogdan Knopik, Józef Szczekała i Artur Szwed oraz Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Czuchów Adam Karaszewski. Do drużyny dołączył także jeden z kibiców – mieszkaniec Stanowic Michał Wowra.
top_baner
do góry