Strona główna/Urząd/Aktualności/Seniorzy zapraszają na KOPCIUSZKA

Seniorzy zapraszają na KOPCIUSZKA

Aktualności 12 Marca 2012
"Downo, downo tymu... za górami, za losami, za hołdami, jak jeszcze na grubie dobrze płacili ... W starym familoku mieszkoł Kopciuszek z łojcym. No to słuchejcie!"

Już w najbliższy czwartek odbędzie się uroczysta premiera "Kopciuszka" w wykonaniu grupy aktywnych seniorów działających przy wsparciu Punktu Terenowego nr 2 Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach.

"Myślę, że wszystko mamy już dopięte na ostatni guzik. Seniorzy bardzo się starają, aby premiera wypadła znakomicie" - mówi Izabela Malik, kierownik PT nr 2 OPS.

Premierze sztuki towarzyszyć będzie konferencja podsumowująca projekt "Za kurtyną emeryci, a na scenie celebryci" na którego realizację Zespół ds. Organizowania Społeczności Lokalnej pozyskał kwotę 5 tys. zł z Funduszu Lokalnego "Ramża".

"Wiemy, że przygotowana przez nas śląska wersja bajki spotyka się z dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmyzorganizować także specjalny spektakl otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć księcia na mopliku, przyrodnie siostry z Sosnowca i Kopciuszka, którego ukochany poznaje po ... akcencie. Zapraszamy więc 20 marca o godz. 18.00 do domu działkowca "Pod dębami". Wstęp bezpłatny" - zachęcają seniorzy.
do góry