Strona główna/Urząd/Aktualności/Senior.tv - polecamy!

Senior.tv - polecamy!

Aktualności 23 Czerwca 2014
 

Kilka tygodni temu informowaliśmy o pierwszej kawiarence obywatelskiej zorganizowanej w ramach projektu pn. "Senior: enter" realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk, Fundację Media 3.0 oraz Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach. W ramach projektu powstaje także specjalny program telewizyjny - Senior.tv! Polecamy.Cykl programów "Senior.tv" prowadzony jest przy współpracy seniorów skupionych wokół Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czerwionce-Leszczynach z lokalną młodzieżową telewizją internetową czerwionka.org działającą w ramach projektu pn. "Media Lab - portal czerwionka.org".

 

Programy telewizji Senior.tv będą dotyczyły m.in. problemów przedstawianych przez seniorów oraz działań związanych z realizacją projektu.

Zachęcamy do oglądania pierwszego programu w ramach Senior.tv – jest to zapis spotkania Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z seniorami w kawiarence obywatelskiej.

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

 

do góry