Strona główna/Urząd/Aktualności/Rozwój osobisty i zawodowy - spotkania dla kobiet

Rozwój osobisty i zawodowy - spotkania dla kobiet

Aktualności 13 Października 2014
W miniony czwartek w kawiarni „Esencja” w Czerwionce, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Babska kawka”. Jak zapowiadają organizatorki wydarzenia, celem spotkań jest rozwój edukacji kobiet w obszarze osobistym i zawodowym, współpraca, wymiana myśli i wzajemne wsparcie. Spotkaniom patronuje Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.


Jak przestać narzekać i zacząć cieszyć się życiem - te umiejętność wzmacniały w sobie uczestniczki pierwszego warsztatu pn. "Koniec narzekania".
„Myślę, że warsztat przyda się każdemu, bo przecież wszyscy narzekamy, a niektórzy są w tym prawdziwymi mistrzami. A zamiast narzekać, warto cieszyć się tym, co jest tu i teraz, bo taki dzień w naszym życiu już się nie powtórzy. Po warsztacie nauczyłyśmy się wdzięczności za to, co mamy i optymizmu” - relacjonowała Joanna Bylica, trenerka, organizatorka spotkań.

Kolejna „Babska Kawka” w Esencji odbędzie się 13 listopada. „Po poznaniu potrzeb uczestniczek pierwszego spotkania, będzie to warsztat "Pokochaj siebie", po którym panie wzmocnią poczucie własnej wartości i wrócą do domu z nową energią” - wyjaśnia J. Bylica.

„Zapraszamy kobiety w różnym wieku - aktywne, przedsiębiorcze, chcące rozwijać siebie, swoje pasje i umiejętności. Warto wyjść z domu choć raz w miesiącu, by zadbać o siebie” - zachęca J. Bylica.
do góry