Strona główna/Urząd/Aktualności/Rekordy III Nocnego Biegu Ulicznego

Rekordy III Nocnego Biegu Ulicznego

Aktualności 16 Września 2014

III Nocny Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny już za nami. W tym roku, można mówić już o pierwszych rekordach wydarzenia - w imprezie wzięło udział 345 zawodników i zawodniczek, czyli o ponad 100 osób więcej niż w roku ubiegłym.„Bieg ukończyło 71 mieszkańców naszej gminy, to także powód do zadowolenia – mówi Sławomir Paluch z MOSiR-u. - Tegoroczna trasa była bardzo szybka i wielu biegaczy na mecie osiągnęło swoje rekordy życiowe. Wśród mężczyzn, tak jak w roku poprzednim, zwyciężył Dawid Malina. Wśród kobiet bezkonkurencyjna była uczestniczka igrzysk olimpijskich, rekordzistka Polski - Wioletta Frankiewicz”.

Uczestnikom biegu gratulowali: Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka – Leszczyny Wiesław Janiszewski oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach Alojzy Klasik.

Poniżej link z oficjalnymi i zweryfikowanymi wynikami zawodów:

http://www.online.datasport.pl/results1285/wyniki/01_OPEN.pdf

 

Organizatorzy III Nocnego Biegun Ulicznego, pragną serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które zaangażowały się w przygotowanie oraz sprawne przeprowadzenie imprezy (Policji, Straży Miejskiej oraz strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych, wolontariuszom oraz pracownikom MOSiR).

Dziękujemy również licznie zgromadzonym kibicom, którzy dopingowali zawodników na trasie biegu.do góry