Strona główna/Urząd/Aktualności/Referendum w sprawie podziału gminy

Referendum w sprawie podziału gminy

Aktualności 28 Grudnia 2013

W celu przeprowadzenia referendum, dotyczącego podziału gminy, zarządzonego na 29.12.2013 r., podajemy informacje dotyczące numerów, granic stałych obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzib obwodowych komisji do spraw referendum. W dniu głosowania lokale obwodowych komisji ds. referendum otwarte będą w godz. od 7.00 do 21.00.

 

Nr obwodu

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji do spraw referendum

1.

Dzielnica Leszczyny Osiedle
Ulice: Broniewskiego: nieparzyste: 1-7d, 8-14b; Brzozowa; Dworcowa: 4; Morcinka: parzyste: 4-6; Sosnowa; Sportowa; Świerkowa; Żeromskiego.

Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Broniewskiego 11
44-238 Czerwionka-Leszczyny

2.

Dzielnica Leszczyny Osiedle
Ulice: Broniewskiego: parzyste: 2-6b; Dworcowa: nieparzyste: 1-11c; Generała Dąbrowskiego; Kardynała Wyszyńskiego; Księdza Pojdy: 1-9; Moniuszki; Morcinka: parzyste: 2-2e; Mostowa; Piekarnicza; Plac Dunikowskiego.

Przedszkole nr 3
ul. Mostowa 3
44-238 Czerwionka-Leszczyny

3.

Dzielnica Leszczyny Osiedle
Ulice: Jagiellońska; Konopnickiej: 1-2b; Krótka; Krzywa; Księdza Pojdy: 10-20, parzyste: 22-24; Ligonia: 7-14d; Morcinka: nieparzyste: 1-5d; Ogrodowa; Plac Grunwaldzki; Plac Matejki; Poprzeczna.

Gimnazjum nr 2
ul. Ogrodowa 6
44-238 Czerwionka-Leszczyny

4.

Dzielnica Leszczyny Osiedle i Osiedle Malenie
Ulice: Daszyńskiego; Księdza Pojdy: nieparzyste: 21-23, 26-36, parzyste: 38-40A; Ligonia: 1-6a; Lompy; Miarki; Młyńska: 21A; Nowy Dwór; Orzeszkowej; Plac Kopernika; Polna; Reymonta; Rybnicka: 40 do końca.

Dom Kultury
ul. Ligonia 2A
44-238 Czerwionka-Leszczyny

5.

Dzielnica Leszczyny Osiedle
Ulice: Chopina; Konopnickiej: 3-6b; Pola; Sienkiewicza; Tetmajera; Tuwima.

Klub Mieszkańców „Krokus”
ul. Chopina 3
44-238 Czerwionka-Leszczyny

6.

Dzielnica Leszczyny Stare
Ulice: Armii Krajowej; Biskupa Pluty; Błękitna; Czereśniowa; Dąbrowy; Dworcowa: 98 do końca; Górnośląska; Jasna; Księdza Dłucika; Księdza Musiała; Księdza Pojdy: nieparzyste: 37-41, 42 do końca; Księdza Popiełuszki; Marszałka Piłsudskiego; Mieszka I; Narutowicza; Odległa; Pawlasa; Pierchały; Powstańców; Przedszkolna; Rogowa; Słowiańska; Świętego Antoniego; Żorska.
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Zespół Szkół nr 1
Gimnazjum nr 1
ul. Księdza Pojdy 77C
44-238 Czerwionka-Leszczyny

7.

Dzielnica Czerwionka Centrum
Ulice: Generała Hallera; Głowackiego; Kombatantów; Kościuszki; Młyńska: parzyste: 2 do końca; Przemysłowa; Słowackiego; Wolności.

Miejski Ośrodek Kultury
ul. Wolności 2
44-230 Czerwionka-Leszczyny

8.

Dzielnica Czerwionka Centrum
Ulice: 3 Maja: 1-30, parzyste: 32-42; Damrota; Doktora Rostka; Furgoła: nieparzyste: 1-41; Kruczkowskiego; Mickiewicza; Plebiscytowa; Rymera; Rynek; Szkolna.

Zespół Szkół nr 3
Gimnazjum nr 4
ul. Szkolna 3
44-230 Czerwionka-Leszczyny

9.

Dzielnica Czerwionka Karolinka
Ulice: Aleja Spacerowa; Bolesława Chrobrego; Działkowców; Dzierżonia; Furgoła: parzyste: 2-44, 47-137E; Gwarków; Kolejowa: 10 do końca; Kwiatowa; Leśna; Lipowa; Norwida; Reja; Władysława Jagiełły; Wyzwolenia; Zagłoby.
Obwodowa Komisja do spraw Referendum właściwa do głosowania korespondencyjnego

Zespół Szkół nr 2
Gimnazjum nr 3
ul. Furgoła 71
44-230 Czerwionka-Leszczyny

10.

Dzielnica Czerwionka Karolinka
Ulice: Aleja Świętej Barbary; Jana Pawła II; Kolejowa: 2-6; Parkowa.

Przedszkole nr 10
ul. Jana Pawła II 18
44-230 Czerwionka-Leszczyny

11.

Dzielnica Czuchów
Ulice: 3 Maja: nieparzyste: 31-47, 50-75; Bieli; Długosza; Kochanowskiego; Komunalna; Kopalniana; Mazanka; Nad Bierawką; Przyjaźni; Sawickiej; Staffa; Tęczowa; Topolowa; Waryńskiego.

Przedszkole nr 7
ul. Młyńska 2
44-230 Czerwionka-Leszczyny

12.

Dzielnica Czuchów
Ulice: 3 Maja: 76 do końca; Cmentarna; Folwarczna; Generała Zawadzkiego; Gliwicka; Graniczna; Kościelna; Nowa; Podleśna; Rybnicka: 1-32; Słoneczna; Swobody; Szewczyka; Szyb Zachodni; Zielona.
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Zespół Szkół nr 4
Gimnazjum nr 5
ul. Gliwicka 2
44-230 Czerwionka-Leszczyny

13.

Dzielnica Dębieńsko
Ulice: Bełkowska; Borowa; Cicha; Doktora Malczyka; Grabowa; Jesionka: 47 do końca; Kosynierów; Ornontowicka; Prosta; Strzelczyka; Zabrzańska.

Szkoła Podstawowa nr 8
ul. Prosta 5
44-230 Czerwionka-Leszczyny

14.

Dzielnica Dębieńsko
Ulice: Asnyka; Biernota; Chodniki; Furgoła: 141 do końca; Górnicza; Jesionka: 1-46; Kałuży; Kołłątaja; Markwioka; Odrodzenia; Olchowa; Partyzantów; Środkowa.

Gimnazjum nr 6
ul. Kołłątaja 1
44-230 Czerwionka-Leszczyny

15.

Sołectwo Bełk
Ulice: 26 Stycznia; Dolna; Dworcowa; Główna: nieparzyste: 1 do końca; Kościelna; Majątkowa; Miarki; Szymochy; Wolności.

Zespół Szkół nr 5
Szkoła Podstawowa
ul. Szymochy 16
44-230 Bełk

16.

Sołectwo Bełk
Ulice: Dębowa; Główna: parzyste: 2 do końca; Graniczna; Jasna; Klonowa; Kościuszki; Nalepy; Ogródki; Palowicka; Piasta; Pogodna; Popiela; Poprzeczna; Szczejkowicka; Szeroka; Topolowa; Wysoka; Żwirki i Wigury.

Zespół Szkół nr 5
Gimnazjum nr 7
ul. Szymochy 16
44-230 Bełk

17.

Sołectwo Książenice

Szkoła Podstawowa
ul. Księdza Pojdy 100
44-213 Książenice

18.

Sołectwo Palowice

Remiza OSP
ul. Wiejska 62
44-246 Palowice

19.

Sołectwo Przegędza
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 1
44-238 Przegędza

20.

Sołectwo Stanowice
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 7
44-230 Stanowice

21.

Sołectwo Szczejkowice

Szkoła Podstawowa
ul. Wiejska 20
44-246 Szczejkowice

 

top_baner
do góry