Strona główna/Urząd/Aktualności/Przedszkolaki składają życzenia

Przedszkolaki składają życzenia

Aktualności 28 Maja 2018

25 maja w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach odbył się wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim mamom, podczas którego najmłodsi z Przedszkola nr 10 złożyli im najserdeczniejsze życzenia.

 

 

Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprezentowały się w pięknym programie artystycznym, dopracowanym w każdym calu. Placówka dołożyła starań, aby wszystko tego dnia wypadło perfekcyjnie. „Nasze występy to forma prezentu dla mam” - powiedziała Gabriela Grochla, dyrektor Przedszkola nr 10. Wspaniałe piosenki, tańce i recytacje wzruszyły każdą z mam, zebranych w czerwieńskim CKE. Przedszkolaki nie tylko same zaprezentowały się na scenie, ale również do wspólnej zabawy zaprosiły swoich rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski oraz Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska pogratulowali małym artystom wspaniałych występów, złożyli także gorące podziękowania na ręce Dyrektor G.Grochli oraz nauczycielom za przygotowanie uroczystości.

 

W uroczystym koncercie uczestniczyli: Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski, Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach Stefania Szyp, nauczyciele, opiekunowie, przedszkolaki a także ich bliscy.

Burmistrz wraz z Wicestarostą, dokonując uroczystego otwarcia koncertu, złożyli najlepsze życzenia na ręce wszystkich mam, nie szczędzili także słów uznania i gratulacji pod adresem organizatorów uroczystości.

Dyrekcja Przedszkola składa serdeczne podziękowania: przedszkolakom - za cudowne występy, kadrze pedagogicznej - za profesjonalne przygotowanie dzieci i odpowiedni dobór repertuaru, pracownikom administracyjno-obsługowym - za pomoc w przygotowaniu dzieci do występów oraz za przygotowanie poczęstunku dla dzieci i mam, a także wszystkim mamom za aktywny udział w uroczystości.

top_baner
do góry