Strona główna/Urząd/Aktualności/Przedszkolaki składają życzenia babciom i dziadkom

Przedszkolaki składają życzenia babciom i dziadkom

Aktualności 29 Stycznia 2018

26 stycznia ze sceny Centrum Kulturalno-Edukacyjnego w Czerwionce-Leszczynach popłynęły już po raz kolejny w tym roku życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tym razem złożyli je najmłodsi z Przedszkola nr 6 „Pod Jarzębiną”.

 

 

„Zanim oddam głos przedszkolakom, sama chciałabym złożyć Państwu życzenia. Życzę, aby zawsze było coś, czego chcielibyście się Państwo nauczyć, żeby zawsze było coś, co chcielibyście zrobić, ktoś, kogo chcielibyście w swoim życiu spotkać, miejsce, do którego chcielibyście pojechać a także, żebyście ciągle mieli marzenia i odwagę, żeby je spełnić” - mówiła dyrektor Przedszkola nr 6 „Pod Jarzębiną” Iwona Palarz. Ze strony małych artystów również popłynęły najserdeczniejsze życzenia dla babć i dziadków ubrane w piękne piosenki, kolorowe tańce i wzruszające wierszyki.

 

 

„Dzień Babci i Dziadka to dla wszystkich wnuków bardzo uroczyste święto, ale również okazja do wielopokoleniowych spotkań, które są bardzo potrzebne. Dziękujemy babciom i dziadkom za ich ogromne serce i pomoc wszystkim rodzicom. Myślę, że zebrane tu dzisiaj wnuki zgodzą się z tym, że babcia i dziadek to najważniejsze osoby w rodzinie, zaraz po mamie i tacie” - mówił Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski. Burmistrz złożył również życzenia wszystkim babciom i dziadkom oraz podziękował dyrekcji i pracownikom Przedszkola „Pod Jarzębiną” za to, że wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Babci i Dziadka, tradycyjnie, co roku obchodzą w bardzo uroczysty sposób.

 

 

W uroczystości uczestniczyli: Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Bernard Strzoda, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Stefania Szyp, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Mariola Czajkowska oraz zaproszeni dziadkowie.

do góry